Lisaseadmed pesulasse

Pigileotusaine pump

Võimalik kasutada nii pigileotuse kui lihtsama eelleotusaine pumbana. Käivitud euromüntidega.

Lisaseadmed pesulasse

Rahavahetuse seade

Vajalik lisateenus iseteeninduslikus autopesulas: rahavahetuse aparaat. Vahetab euro paberraha müntideks. Seinale kinnitatav, avaneb eest.

Lisaseadmed pesulasse

Rehvipump

Valikus nii koos kui ilma kompressorita versioon. Toimib euromüntidega.

Lisaseadmed pesulasse

Tolmuimeja

Valikus nii lihtsamad tolmuimejad kui ka koos lisateenustega: rehviläige salongi lõhnastaja suruõhk uksetihendite jms kuivatamiseks

Iseteeninduslikud pesulaseadmed

DIBO SBH 1-boksiline pesulaseade

DIBO SBH pesulaseade sobib väiksema asustusega asulasse, pakkumaks klientidele iseteeninduslikku autopesula teenust. Seadet on võimalik paigaldada nii kinnisesse pesuhalli kui ka väljas asuva katusealuse alla.

Iseteeninduslikud pesulaseadmed

DIBO Washvision

DIBO Washvision 2-boksiline pesulaseade on ideaalne lahendus iseteenindusliku autopesuteenuse pakkumiseks kohtades, kus pesula alune pind on piiratud. Ilma tehnilise ruumita (kogu tehnika integreeritud pesula postidesse) on pesula alune pind 60m2 ning ehitusloa taotlemisel piisab ehitisteatisest.

Iseteeninduslikud pesulaseadmed

DIBO Carwash 2000

DIBO Carwash 2000 pesulaseadet on võimalik tellida 2 kuni 8 pesuboksiga. Seade sobib asukohta, kus autode hulk on suur ning liiklus tihe. Mitme boksiga seadet teie soovitud asukohta paigaldada, selgub meie poolt teostatud tasuvusanalüüsist.

Automaatsed pesulaseadmed

Tammermatic T700 Jet

Täisautomaatne pesulaseade harjadeta pesuks. Ideaalselt sobilik pesuseade ettevõttele, kes pesub oma autoparki tihti ning soovib seda teha ilma pesuharjadeta.

Automaatsed pesulaseadmed

Tammermatic T700 Lux

T700 Lux autopesuseade on täisautomaatne ning võimeline pesema nii kõrgsurvega kui harjadega ning vajadusel ka auto läikevahaga katma.

Automaatsed pesulaseadmed

Tammermatic Ultima

Ultima pesuseade on ideaalne oma bussi- või veokipargi igapäevaseks pesemiseks. Pesuseadme töökindlus ning kasutusmugavus muudavad autopargi pesemise lihtsamaks kui kunagi varem.

Pesutreilerid

DIBO JMB-M pesutreiler

Survepesu süsteem mis on integreeritud treilerile – täiskomplektne ja autonoomne lahendus erinevate pesu- ja puhastusteenuste pakkumiseks.

Pesutreilerid

DIBO JMB-S pesutreiler

Kompaktne survepesu süsteem mis on integreeritud treilerile – täiskomplektne ja autonoomne lahendus erinevate pesu- ja puhastusteenuste pakkumiseks.