Lisaseadmed pesulasse

Pigileotusaine pump

Võimalik kasutada nii pigileotuse kui lihtsama eelleotusaine pumbana. Käivitud euromüntidega.

Lisaseadmed pesulasse

Rahavahetaja

Kasutage kõiki rahavahetaja eeliseid ja olge valmis tervitama kõiki kasutajaid, eriti neid, kellel pole münte või kes ei kanna alati märke. Kohandage oma autopesu kõikidele makseviisidele, suurendage oma kasumit ja saavutage oma eesmärgid kiiremini.

Lisaseadmed pesulasse

Rahavahetuse seade

Vajalik lisateenus iseteeninduslikus autopesulas: rahavahetuse aparaat. Vahetab euro paberraha müntideks. Seinale kinnitatav, avaneb eest.

Lisaseadmed pesulasse

Rehvipump

Valikus nii koos kui ilma kompressorita versioon. Toimib euromüntidega.

Lisaseadmed pesulasse

Tolmuimeja

Valikus nii lihtsamad tolmuimejad kui ka koos lisateenustega: rehviläige salongi lõhnastaja suruõhk uksetihendite jms kuivatamiseks

Lisaseadmed pesulasse

Tolmuimeja MALI

MALI sobib hästi autokemikaalide doseerimismasinaks. Seda saab kasutada lõhnaainena, rehvimäärdeainena, rattapuhastusvahendina, putukaeemaldajana või tuuleklaasi vedeliku dosaatorina.

Lisaseadmed pesulasse

Tolmuimeja MULTIQUE

MULTIQUE võimeldab integreerida ühte korpusesse kuni neli funktsiooni ja säästa nii raha kui ka väärtuslikku ruumi, eriti väiksemate autopesulate puhul. Lisaks tolmuimejale saate valida lisafunktsioone, nagu rehvide läikimine, rehvirõhu säilitamine, salongi lõhnastamine ja esiklaasivedeliku täitmine.

Lisaseadmed pesulasse

Tolmuimeja NET

NET-korpusesse integreeritud funktsioonid: Tolmuimeja, keemiline puhastus ja rehvirõhu hooldus.

Lisaseadmed pesulasse

Tolmuimeja QUADO

Saate valida ühe järgmistest NET-korpusesse integreeritud funktsioonidest: Tolmuimeja, keemiline puhastus ja rehvirõhu hooldus.

Lisaseadmed pesulasse

Vaiba kinnitamise seade klambriga

See on vastupidava disainiga ja valmistatud täielikult roostevabast terasest ning sellel on laitmatult läikiv pind ilma teravate servadeta. Kaasas klamber, mis hoiab vaipa kinni.

Iseteeninduslikud pesulaseadmed

DIBO SBH 1-boksiline pesulaseade

DIBO SBH pesulaseade sobib väiksema asustusega asulasse, pakkumaks klientidele iseteeninduslikku autopesula teenust. Seadet on võimalik paigaldada nii kinnisesse pesuhalli kui ka väljas asuva katusealuse alla.

Iseteeninduslikud pesulaseadmed

DIBO Washvision

DIBO Washvision 2-boksiline pesulaseade on ideaalne lahendus iseteenindusliku autopesuteenuse pakkumiseks kohtades, kus pesula alune pind on piiratud. Ilma tehnilise ruumita (kogu tehnika integreeritud pesula postidesse) on pesula alune pind 60m2 ning ehitusloa taotlemisel piisab ehitisteatisest.